Czy SEO nadal działa? Niektórzy po prostu się poddają, nie umieją robić pozycjonowania właściwie i dla nich na pewno to stwierdzenie się sprawdza. Inni - co tu dużo mówić - inwestują w coś innego - reklamę adwords - tekstową, graficzną czy wideo, jeszcze inni wolą marketing szeptany na forach. To działa, nie powiem, że nie i dla nich pozycjonowanie strony też jest martwe, bo nie chcą czekać na wyniki. Zwłaszcza, że nie każdy umie pozycjonować a każdy bierze za to wynagrodzenie. Czytaj dalej... "SEO is dead"

Istnieje wiele różnych skutecznych, oraz mniej skutecznych metod na pozyskiwanie pozycji. Do jednych z najbardziej efektownych zalicza się zaplecze pozycjonerskie. Właśnie na nim możemy umieścić link do swojej strony co daję nam dużą moc w pozycjonowaniu. Dzięki zapleczu można również zarabiać tworząc wiele zaplecz każde doprowadzając do lepszej pozycji w sieci można zarabiać sprzedając właśnie te linki wychodzące. Czytaj dalej... "Zaplecze pozycjonerskie"

Pozyskiwanie linków do pozycjonowanej strony to drugi obok tworzenia treści najważniejszy element SEO. To ile linków i skąd prowadzi do strony ma istotny (kluczowy?) wpływ na jej pozycję w wyszukiwarce. Pozycjonować można dwiema metodami, ilościową – liczy się liczba linków prowadzących do strony, oraz jakościową – liczy się ich jakość i tematyczność.  Czytaj dalej... "Pozyskiwanie linków zwrotnych do strony"

Dostałem frazę "stacje mycia CIP" do wyceny. Padłem. Ze śmiechu. Niby nie ma nic wspólnego z pozycjonowaniem stron erotycznych ale dla google... Czy aby napewno? Czy strona o stacjach mycia CIP może być użyta do pozycjonowania stron porno i fraz związanych z CIPkami i czy działa to też odwrotnie? 🙂

Czytaj dalej... "Stacje mycia CIP"